03:00 Santillan / Statham - Romios / Matuszewski
04:00 Alibek Kachmazov - Seong-Chan Hong
04:00 Ji-sung / Niklas-Salminen - Zhe / ??
04:00 Ji-sung / Niklas-Salminen - Zhe / Mo
04:00 Purcell / Delaney - Donskoy / Gerasimov
05:30 Adam Walton - Alex Bolt
05:30 Brandon Holt - Philip Sekulic
05:30 Remy Bertola - Rigele Te
07:00 / - Romios / Matuszewski
07:00 Ellis / Bayldon - Ramanathan / Ho
07:00 Wang / Zhou - Matsui / Uesugi
08:30 Cui / Te - McCabe / Jasika
08:30 Escoffier / Paris - Fajing / Alcantara
09:00 Dimitar Kuzmanov - Lukas Neumayer
09:00 Gerald Melzer - Roman-Andres Burruchaga
09:00 Javier Barranco Cosano - Hugo Grenier
09:00 Mager / Dalla Valle - Sabanov / Sabanov
09:00 Martin Landaluce - Joel Josef Schwaerzler
09:00 Mathias Bourgue - Felix Gill
09:00 Oberleitner / Schwarzler - Oswald / Weissborn
09:05 Alex Molcan - Mathys Erhard
09:05 Clement Chidekh - Martin Damm
09:05 Giovanni Fonio - Geoffrey Blancaneaux
09:05 Jakub Paul - Enzo Couacaud
09:05 Javier Barranco Cosano - Hugo Grenier
09:05 Jonas Forejtek - Benjamin Bonzi
09:05 Leandro Riedi - Henri Squire
09:05 Marco Trungelliti - Nikiloz Basilashvili
09:05 Martin Krumich - Henrique Rocha
09:05 Mathias Bourgue - Felix Gill
09:05 Maxime Janvier - Toby-Alex Kodat
09:30 Alex Molcan - Mathys Erhard
09:30 Barnat / Hrazdil - Drzewiecki / Walkow
09:30 Brown / King - Liutarevich / Vega Hernandez
09:30 Clement Chidekh - Martin Damm
09:30 Giovanni Fonio - Geoffrey Blancaneaux
09:30 Jakub Paul - Enzo Couacaud
09:30 Jonas Forejtek - Benjamin Bonzi
09:30 Kaliyanda Poonacha / Chandrasekar - Bourgue / Grenier
09:30 Leandro Riedi - Henri Squire
09:30 Marco Trungelliti - Nikiloz Basilashvili
09:30 Martin Krumich - Henrique Rocha
09:30 Maxime Janvier - Toby-Alex Kodat
09:30 Oberleitner / Schwaerzler - Oswald / Weissborn
09:30 Paul / Jones - Vocel / Kodat
09:30 Rocha / Faria - Roca Batalla / Canas
09:30 Schnaitter / Wallner - Martos Gornes / Tsitsipas
09:30 Verbeek / Goransson - Stevenson / Bittoun Kouzmine
10:00 Jakub Mensik - Yannick Hanfmann
10:00 Luciano Darderi - Denis Shapovalov
10:00 Nuno Borges - Pedro Martinez
10:00 Yoshihito Nishioka - Sebastian Ofner
10:00 Zhizhen Zhang - Daniel Elahi Galan
10:00 Arends / Middelkoop - Giannessi / Romano
10:00 Marco Cecchinato - Franco Agamenone
10:00 Donna Vekic (W) - Lesia Tsurenko (W)
10:00 Elina Avanesyan (W) - Cristina Bucsa (W)
11:00 Francisco Comesana - Juan Cerundolo
11:00 Kovalik / Zelenay - Jebens / Frantzen
11:30 Alexander Shevchenko - Fabian Marozsan
11:30 Pavel Kotov - Alex Michelsen
11:30 Adrian Andreev - Andrea Pellegrino
11:30 Maks Kasnikowski - Nick Hardt
11:30 Diane Parry (W) - Anna Blinkova (W)
12:00 Filip Misolic - Ugo Blanchet
12:00 Nikolas Sanchez Izquierdo - Rudolf Molleker
12:00 Naomi Osaka (W) - Clara Burel (W)
12:30 Otto Virtanen - Max Hans Rehberg
12:30 Seggerman / Trhac - Sachko / Diallo
12:30 Veldheer / Bergevi - Luz / Romboli
13:00 / - Sabanov / Sabanov
13:00 Added / Sanchez - Balaji / Begemann
13:00 Ryan Nijboer - Federico Arnaboldi
13:00 Katerina Siniakova (W) - Nuria Brancaccio (W)
13:00 Petra Martic (W) - Mayar Sherif (W)
13:00 Zhu Lin (W) - Magda Linette (W)
13:30 Gomez / Willis - Jebavy / Damm
13:30 Kaliyanda Poonacha / Chandrasekar - Bourgue / Grenier
13:30 Lucas Pouille - Jan Choinski
13:30 Paul / Jones - Vocel / Kodat
13:30 Rocha / Faria - Roca Batalla / Canas
13:30 Sofia Kenin (W) - Lucia Bronzetti (W)
14:00 Hidalgo / Molchanov - Cerundolo / Burruchaga
14:00 Mena / Sakellaridis - Watanabe / Yuzuki
14:00 Villanueva / Britto - Aboian / Aboian
14:30 Hardt / Taylor - Galarneau / Kiger
14:30 Pellegrino / Agamenone - Harris / Mochizuki
14:30 Rottoli / Carboni - Stevens / Eysseric
14:30 Anastasia Potapova (W) - Wang Xiyu (W)
14:30 Nadia Podoroska (W) - Sara Sorribes Tormo (W)
15:00 Barnat / Hrazdil - Drzewiecki / Walkow
15:00 Bogo / Tosetto - Kuzuhara / Zanellato
15:00 Dmitry Popko - Hernan Casanova
15:00 Jecan / Kalovelonis - Nouza / Rikl
15:00 Miedler / Erler - Martineau / Blanchet
15:00 Schnaitter / Wallner - Martos Gornes / Tsitsipas
15:00 Verbeek / Goransson - Stevenson / Bittoun Kouzmine
16:00 Matteo Gigante - Giulio Zeppieri
16:00 Carou / Lavallen - Roncadelli / Ambrogi
16:30 Leonardo Aboian - Santiago Rodriguez
17:30 Nicolas Alvarez - Gonzalo Bueno